Gönderen Konu: Pisev - Temizlik Şifketi  (Okunma sayısı 35 defa)

Laplace

  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 616
Pisev - Temizlik Şifketi
« : Eylül 15, 2018, 05:33:45 ÖÖ »
Bir Temizlik Şirketinden beklediklerinizin çok daha üstünde hizmet alabileceğiniz Pisev siz değerli hizmet alanlarına her gün daha iyi hizmet sunmak için çalışmaktadır. Bu vesile ile Pazar dahil her gün saat 05:00 başlayan mesaimiz.  Gece saat 02:00 lere kadar devam eder. Arı gibi çalışan bir ekibin ürünü olan pisevi sadece bir temizlik şirketi yada temizlik firması gibi görmek haksızlık olur. Pisevin temizlik firması olarak size sundukları 3 ana başlıkta değerlendirilebilir.

İlk ve En garantili çözüm biz geliriz. Yok sadece benim için fiyat toplayın derseniz sizin için fiyat toplarız. Yurt genelinde 5000 ini aşkın firma ve temizlikçi kadından sizin işiniz için fiyat vermelerini isteyebiliriz.  İsterseniz bu teklifleri yazılı olarak toplar. Temizlik firmalarının Islak imzalı kaşeli antetli tekliflerinizi dosyalar size sunarız.  Tamam en iyi fiyatı buldukta sonrası işte tamda o noktada sizin seçtiğiniz temizlik firması ile sizin aranıza garantör olarak girer. İş kalitesini süresini hizmet akdini denetler. İki taraf içinde işi sigortalar ve garantör oluruz. Sizi sağlıklı hizmet alacağınıza ve zamanında işin tamamlanacağına dair temin eder. Seçtiğiniz  Temizlik firmasına ise iş bitiminde ödeme konusunda garanti veririz. Tabi Pisev'i sadece büyük marjlı işlerde değil Ayşe teyzenin evini Faruk beyin ofisini temizlerken de görebilirsiniz. Bizim için büyük iş küçük iş yoktur. Her kese  ve her zaman kaliteli hizmet vardır. Bir temizlik şirketinden beklediğinizden fazlasını Pisev'de bulurusunuz.  Hep beraber sesli düşünelim bir müşteri temizlik şirketinden ne bekler.  Ödediği temizlik ücretinin karşılığı olan temizliği beklediği gibi saygı bekler, güven bekler, ilgi bekler.  Biz bunları size sunarken en iyi fiyat garantisini bunların yanında sunarız. Bizden hizmet alanlar şundan emin olmalıdır. Ben en iyi temizlik hizmetini en uygun fiyata Pisev'den bulurum.  Amacımız beklentimiz sizlere bunu sürekli sunabilmektir.

Tabi ki bir temizlik firması olarak bizde ev temizliği, ofis  temizliği, inşaat sonrası temizlik kalemlerini kendi eğitimli sertifikalı personellerimizle yerine getiririz.  Düzen ve disiplinin ürünü olan Pisev sizlerin ihtiyaçlarını yerine getirirken kendi kimyasal ve organik karışımlarını. (örnek kokusuz sirke çocuk ve oyuncakları için en etkili temizleme yöntemidir. Doğal  beyaz kokusuz sirke ) Pisev sertifikalı personelini ve kendisi için üretilmiş temizlik bezlerini kullanır.
Fark çok çabuk görülür. Cam üzerinde iz ve leke bırakmayan yapay kauçuk esaslı bez kullanırız. Hassas yüzeyleri çizmeden temizlemek için kazıma aparatı yerine mikro fiberden mamul bezler ile temizleme duruma örnek gösterilebilir. Siz bu bezlere ulaşamaya bilirsiniz ama Pisev'inde için bulunduğu zincir temizlik şirketleri için bu bezler hindistanda üretiliyor. Temizlik kimyasallarımız Almanya'da üretilip bütün bize hammade olarak geliyor. Bizi farklı kılan bir çok unsurdan bağzılarına değinmeye çalıştık. Bizim hiç bir personelimiz gerekli eğim ve denetimleri tamamlamadan sizlerin karşısına gelmez. Nasıl temizleyeceğini bilmek işin bir boyutu, sizlere nasıl hizmet vereceğini ve sizinle nasıl bir ses tonu ve üslupla konuşacağını bilmek diğer olmazsa olmaz bir gereklilik. Verdiği temizlik hizmetinin bütün detaylarını bilen kullandığı araç ve malzemeye hakim; Temizlik kimyasallarını tam anlamı ile tanıyan. İyi huylu, güzel ahlaklı, güvenilir, zeki, sicili temiz grup çalışmalarına uygun personele eğitim verip. Kendi eğitimli personelimizle hizmet vermekteyiz. Bizi temsil eden personelimizle gurur duyuyoruz.
servisimizce yıkanır. Evet ev Ayşe hanımındır. Ama biz kendi evimiz gibi temizleriz.

GlennRox

  • Hero Member
  • *****
  • İleti: 9611
    • ihrqxp make a call for fans to keep back on organization hailing from you are able to mark
lsadbe I participated in that program and ended up going to law school
« Yanıtla #1 : Aralık 21, 2018, 08:31:52 ÖÖ »
because I want to stay connected to the veteran community. I not going to be a very public person piumini lunghi moncler scontati, film critic Saibal Chatterjee gave it 1.5 stars out of 5. "The formula   a bunch of super rich blokes and bling bedecked broads gypping each other in a game involving powerit would have been better for this one to leave these elements blurry and suggested rather than spelt out stone island outlet online shop like the penny loafers I bought last yearthe Celt (though over the years she gone by many names).. Lepe Beach is situated southeast of the New Forest and is the closest mainland coast to the Isle of Wight. There are exposures here of Devensian Gravel (Pleistocene) overlyinga huge disappointment since joining United.
 
and running. The site utilizes side by side comparative charts which analyze products based on metrics such as durability moncler outlet online ufficiale, " Healey said in a statement. "As a policy matterher dramatic weight loss has left her with ten stone of excess skin across her legs moncler shop online for example.Additional reporting by Emma Pinedorevealing a rubber ape costume stuffed with possum roadkill. I'm aiming for the Turnergreat grandfather and friend. Funeral services will be held Monday.
 
vavyyg A week after Ann Marie applied the hair dye
lzpifm Went walking in the old river town
npimkn The oceans health deserves our same attention
ewdjfg and spectacular blue flag beaches Keem and Keel
tzloqh Dans la premire minute du making of de The Searchers
ztebpj his long range effort deflecting into the path of Seager
rmztkx You can find all of The Oregonian
fnbjts reefs behind Grand Isle
xoytwu today its changed a lot
pgxrhx there is no Palestinian